Nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi teď neříkejte jak mám žít!
Telekineze, mnoho lidí si přeje ji umět, ale ne každý ji v sobě dokáže rozvinout. Proto zde napíšu pár cvičení, které se užívalo a dodnes užívá, jen o nich málokdo ví.
Na netu jsem narazil na cvičení, kterému se říká PSI-Wheel. Popravdě, to není zrovna to správný cvičení a jeho návod je omezen. Omezení v telekinezi není, jelikož telekineze je jen projevená síla mysly a ta je nekonečná. Co se týče bolestí hlavy, je to přirozené protože v hlavě má každý na telekinezi určitý blok, který brání ve využití telekineze naplno. Tento blok je nutné zvládnout, ale cesta je velice bolestivá a mnoho lidí to raději vzdá.
Až se tedy rozhodnete cvičit upozorňuji, že nesmíte přestat když vás začne bolet hlava. Ze začátku to budou malé chvilkové bolesti, později budou celodenní, pokud se na to necítíte nedělejte to. Tyto bolesti prášky nezmírní neboť jejich příčina není tělesného původu.
Toto cvičení je u nás nejznámější a nejpoužívanšjší. Dva lidé se postaví naproti sobě jako kdyby si chtěli házet míčem. Ale místo míče bude jeden házet druhému nějaký předmět (u nás se používal většinou nějaký exkrement, hodně aromatický, pak jste měli vidět jak to všem šlo, měli jsme totiž ještě nastavit ruce, pokud jsme to kineticky nezachytily měli jsme exkrement v dlaních a to nikdo nechtěl). Vás s tímto způsobem mořit nebudu. Jednoduše si vemte nějaký předmět, jeden hodí předmět druhému (přímo na něj, jen ne prosím na hlavu!!), ale ten jej nechytí do ruk, ale bude se snažit předmět odklonit z dráhy letu, přitom neuhne z místa, takže pokud se to nepovede předmět jej zasáhne. Toto cvičení se provádí dokud se to nepovede pořádně ať to stojí co chce a také proto je toto cvičení velice nebezpečné, protože odpočívat se musí, zvlášť po mentálním výkonu. Zažil jsem přátele kteří se absolutně vysílily, nebyl to hezký pohled. Doufám, že vy budete obezřetnější než oni. Toto cvičení také slouží jako zreflexování telekineze. Takže když povás někdo bude něco házet nebo na vás bude něco padat bude telekineze fungovat jako ochranný reflex, jako když vám slunce svítí do očí a vy je reflexivně zavíráte, aby nebyla poškozená panenka vlivem záření. Nyní vám mohu jen popřát hodně štěstí a pevnou vůli, cesta k telekinezi je obtížná, doufám, že jsem vám alespoň částečně pomohl.
Začátek je vždy nejtěžší. Každý den si před sebe postavte nějaký předmět, který se nerozbije když spadne na zem. Zároveň musí být lehoučký, takže žádné sklenice nebo těžítka. Postavte si ho z dosahu vašich ruk(když se pro předmět natáhnete neměli by jste na něj dosáhnout). Pak se soustřeďte pouze na předmět, nechte chvíli myšlenky výřit a pak je zformujte do jednoho pohybu, který chcete, aby předmět udělal. Žádný jiný způsob nepoužívejte!! Ten pohyb musí vyplynout pouze z vás a vašich myšlenek, ne z očí nebo tak něco. Toto cvičení dělejte kdykoli se na to budete cítit, ale alespoň jednou denně je ro povinné. Bolesti se nebojte, sice bude nepříjemná, ale zvyknete si na ni. Pamatujte si, že nejdůležitější je se dostat za tu bolest. když dokážete zbourat ten blok máte vyhráno. Také nejdůležitější poznámka: při uvádění předmětu do pohybu netlačte tělem ale myslí. Takže nezadržujte dech, nestahujte svaly na těle a podobně. Jinak to spíš bude vypadat, že se zvláštním způsobem připravujete na porod, než na telekinezi a její využití v praktickém životě:)

Jak jste objevili tento blog ?

Vyhledávačem (4156 | 27%)
Od kamarádů (3630 | 24%)
Náhodou (3953 | 26%)
Jinak... (3621 | 23%)

LÍBÍ SE VÁM TENTO BLOG ?

Ano (4010 | 27%)
Ujde to (3579 | 24%)
Ne (3594 | 24%)
Život nás požírá, my život utrácíme - kdo z nás bude s tím druhým dříve hotov?
JOSEF ČAPEK
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one