Nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi teď neříkejte jak mám žít!
Červená: Udržování dobrého zdraví, tělesná síla, fyzická enrgie, sex, vášeň, odvaha, ochrana a obranná magie. Je to barva ohnivého živlu. Pocelém světě je spojována se životem a smrtí, protože je to barva krve prolité jak při porodu, tak při poranění.

Růžová: Láska, přátelství, soucit, odpočinek, uvolnění. Růžové svíčky můžeme pálit při rituálech, které si kladou za cíl posílit naši sebelásku. ideálně se hodí pro svatby a všechny formy citového spojení.

Oranžová: Přitažlivost, energie. Oranžové svíčky zapalujte tehdy, když chcete přivolat nějaké specifické vlivy nebo předměty.

Žlutá: Intelekt, sebedůvěra, věštba a proroctví, komunikace, výmluvnost, cestování, pohyb. Je to barva vzdušného vlivu. Žluté svíčky palte během rituálů, které mají zvýšit vaši schopnost vizualizace. Než začnete něco studovat, naprogramujten žlutou svíčku, aby stimulovala vaše vědomí, potom ji zapalte a v průběhu studia nechte hořet.

Zelená: Peníze, prosperita, zaměstnání, plodnost, léčení, růst. Zelená je barva zemského živlu a také barva plodnosti Země, protože odráží byrvu chlorofylu. Zelenou svíčku zapalujte, když hledáte zaměstnání nebo usilujete o zvýšení platu.  

Modrá: Léčení, klid apohoda, parapsychologie, trpělivost, pocit štěstí. je to barva vodního živlu a pod její vládu spadají oceány a veškerá voda, spánek a soumrak. Pokud máte potíže se spaním, "nabijte" malou modrou svíčku vizualizací toho, jak dobře celou noc spíte. Než ulehnete ke spánku, na chvíli ji zapalte a po chvíli plamen uhaste. Modré svíčky můžeme také "nabít" a páli t tehdy, pokud potřebujeme probudit své "okultní" schopnosti.

Purpurová: Moc a síla, léčení vážných onemocnění, spiritualita, meditace, náboženství. Purpurové svíčky můžeme zapalovat za účelem posílení spirituálních aktivit a svých magických schopností. Bývají také součástí intenzivních léčebných rituálů, a to v kombinaci se svíčkami modrými.

Bílá: Ochrana, očištění a veškeré ostatní účely. Bílá v sobě obsahuje všechny barvy a je spojována s Lunou. Bílé svíčky zapalujeme při očistných a ochranných rituálech. Pokud byste měli mít k magickým účelům doma pouze jedinou svíčku, zvolte právě bílou. Než ji zapálíte "nabijte" ji svou osobní energií. Dobře a spolehlivě poslouží k veškerým pozitivním účelům.

Černá: NEPOUŽÍVÁ SE V BÍLÉ MAGII JEN V ČERNÉ!!!!!  Zapuzování negativního, pohlcování negativity. Černá je vlastně absencí barvy. V magii též reprezentuje meziplanetární prostor, vesmír. Navzdory tomu, co jste o jejich používání kdy slyšeli, černé svíčky pálíme k pozitivním účelům, jako je např. vyhánění škodlivých energií nebo vstřebávání nemocí a zlozvyků.

Hnědá: Používáme při rituálech týkajících se zvířat, a to obvykle v kombinaci s jinými barvami: hnědá spolu s červenou s cílem ochránit, hnědá spolu s modrou k jeho vyléčení apod.  

Jak jste objevili tento blog ?

Vyhledávačem (4156 | 27%)
Od kamarádů (3630 | 24%)
Náhodou (3953 | 26%)
Jinak... (3621 | 23%)

LÍBÍ SE VÁM TENTO BLOG ?

Ano (4010 | 27%)
Ujde to (3579 | 24%)
Ne (3594 | 24%)
Život nás požírá, my život utrácíme - kdo z nás bude s tím druhým dříve hotov?
JOSEF ČAPEK
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one