Nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi teď neříkejte jak mám žít!

Promítání do snu

Příprava je téměř stejná, jako u předchozích postupů, ale narozdíl od toho, aby jste mysleli na to, jak opouštíte tělo, si představíte osobu, které se chcete promítnout do snu jak leží.
Takže jak toho dosáhnout: Uložte se do postele tak, aby to pro vás bylo co nejpohodlnější. Lehněte si na záda, ruce podél těla a nohy tak, aby se nekřížily. Musíte se pečlivě uvolnit. Pro začátek je nejlepší tzv. postupné uvolňování. Představte si, že jste z ledu, postupne si od kotníků představujte, že se rozpouštítě a uvolňujete se tím, Např: Mé nárty jsou z ledu a rozpouští se, mé holeně jsou z ledu a rozpouští se....atd...Musíte ale cítit, jak se skutečně uvolňujete. Až s tímto budete hotovy a ucítíte, že jste uvolnění, je načase přejít k dalšímu kroku. Soustřeďte svou mysl a představivost a představujte si osobu, které se chcete dostat do snu. Představte si, že má v místě třetího oka dvířka, které otevřete a vstoupíte do jeho/jejího snu. Pak máte více možností:
1) Povedlo se vám to správně a s osobou můžete komunikovat a v podstatě se ve snu pohybovat dle vlastní vůle.
2) Nepovedlo se to zcela a ve snu jste jen jako tzv. pozorovatel(ka), můžete jen sledovat průběh snu ale nemůžete ho nijak řídit nebo ovládat
3) Nepovedlo se to vůbec... Nedělejte si z toho těžkou hlavu a zkuste to další den znova, jak se říká, učený z nebe nespadl :)
Závěrem vám všem přeji hodně zdaru a úspěchu, pokud by něco nebylo jasné, můžete se obrátit na náš E-mail.


03.11.2013 11:32:56
D.Z.

Jak jste objevili tento blog ?

Vyhledávačem (4156 | 27%)
Od kamarádů (3630 | 24%)
Náhodou (3953 | 26%)
Jinak... (3621 | 23%)

LÍBÍ SE VÁM TENTO BLOG ?

Ano (4010 | 27%)
Ujde to (3579 | 24%)
Ne (3594 | 24%)
Život nás požírá, my život utrácíme - kdo z nás bude s tím druhým dříve hotov?
JOSEF ČAPEK
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one