Nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi teď neříkejte jak mám žít!

Astrální projekce

První záznamy astrální projekce pocházejí z Egypta, Indie, Číny a Tibetu. V Tibetu se o astrálně cestujících hovoří jako o lidech, kteří se vrátili z druhého světa. Astrální projekce také bývá označována jako mimotělesná zkušenost nebo cestování duše a nastává tehdy, když nefyzické, neboli astrální tělo opustí svou fyzickou schránku a následně se do ní vrátí. Dříve lidé věřili, že astrální tělo je napojedno na fyzické stříbrnou šňůrou a všichni lidé na této planetě jsou propojeny stříbrnýmy vlákny světla. Většina lidí si neuvědomuje, že pro mnohé je astrální projekce součástí spánkového cyklu. Další možností je kontrolovaná astrální projekce, kdy o takovou zkušenost vědomě usilujeme. Ačkoli astrální projekci lze naplánovat, mnohem častěji se přihodí, když to nejméně čekáme. Mnoho lidí je toho názoru, že silou vůle se zvedne jejich astrální tělo a začne se pohybovat po fyzickém světě. Může se to stát ( pro některé jedince je to snažší, pro některé zase težší), ale většinou k astrální projekci dochází při snění, meditaci, ve spánku, v nemoci, nebo jednoduše při odpočinku po těžkém dni. Některé astrální projekce mohou být velmi dramatické, jiné méně. Některé se odehrávají ve fyzickém světě, jiné mimo něj. Tato místa nazýváme Astrálnímy světy.
Stejně jako všechno ostatní i astrální cestování vyžaduje jistá pravidla. Nehodí se, abyste rušili soukromí jiným lidem a prohledávali jejich dům. Je rozdíl provádět experiment s přátali a navštívit je s jejich svolení a vznášet se po domě jako nezvaný host. Čarodějnice se proti takovému porušení pravidel zajišťují několika způsoby: 1) Kolem svého pozemku nasypou sůl. (Pozor, sůl vám zničí trávník) 2) Zasadí kolem svého pozemku určité rostliny, jako je například lobelka, která dům chrání před nezvanými hosty. 3) Požehnáním oken a dveří a zpečetěným pentagramem napsaným prstem ve vzduchu. 4) Na všechny rámy oken udělají rovnoramenný kříž hřebíčkovou silicí. 5) Nastraží astrálního "hlídacího psa" , který hlídá dům 24hodin denně. Každý měsíc je nutno si zvíře opět představit a nabídnout obět zvířecí říši. 6) Vizualizací hustého porostu kolem domu, nebo jiného opevnění. K posílení takové obrany si vyvěste podobný obrázek někde doma.
Připrava: K posteli si připravte misku s vodou a misku se solí. Požejnejte obojí, pokropte a posolte všechny čtyři rohy vašeho pokoje. Tím prostředí očistíte. Zvolte místo a čas, kdy nebudete vyrušovány. Většina lidí provádí své atsrální cestování těsně před spaním, kdy všichni členové rodiny ulehli ke spánku, ale můžete zvolit i jiný čas. Před prvním výletem většina lidí provádi očistnou koupel ve vodě s trochou soli nebo bylin. Můžete také zapálit bílou svíci, ale na bezpečném místě a ve svícnu. Vezměte si an sebe pohodlné a volné oblečení. Nejezte alespoň hodinu před výletem. Připravte si také přikrývku, některým lidem bývá během meditace, autohypnózy a astrálního cestování zima. K prvnímu výletu budete potřebovat nějaký důvod. Také je důležité zůstávat jen v jendom pokoji, necestovat po domě, dokud se nevrátíte. 
INSTRUKCE: Lehněte si pohodlně na lůžko, aby vaše nohy ani ruce nebyli křížené. Třikrát se zhluboka nadechněte a představujte si, že vás obklopuje bílé světlo. Postupně vyzvěte jednotlivé části svého těla k relaxaci, například: "Mé tělo je uvolněné, lehké a bezvládné." Tak projděte celé tělo. Jakmile jste naprosto uvolněni, soustřeďte se na své čelo, na místo mezi očima (v místě třetího oka) a představte si, že tímto bodem opouštíte své tělo. Pokud se zvednete, nebo pohnete, musíte vše opakovat znovu. Jakmile se vám toto podaří, máte vyhráno. Každý pokus pak bude snažší.
Existuje několik negativních účinků atrální projekce. Musíme se o nich zmínit pro případ, že se vám přihodí, aby jste věděli o co jde. Může se vám stát, že máte pocit těžkých končetin, nepanikařce, stává se to tehdy, když se astrální tělo nemůže plně napojit na tělo fyzické. Nebojte, to rychle pomine. Máte pocit, že jste se do svého těla vrátili rychlostí nákladního vlaku? Nic to nei, je to jen proto, že astrální tělo dostalo z nějakého důvodu příkaz se rychle vrátit, většinou se to stává při kontrolované projekci, ale pokud se vám to přihodí v ostatních případech, většinou budete vědět proč. (Například: Zdá se vám o tom, že od někud padáte, najednou se probudíte, ale máte pocit, že se to opravdu stalo, je to proto, že jste byli v astrálním světě a doopravdy jste padali, ale místo dopadu vás čekal jen návrat do vlastního těla)

Jak jste objevili tento blog ?

Vyhledávačem (4156 | 27%)
Od kamarádů (3630 | 24%)
Náhodou (3953 | 26%)
Jinak... (3621 | 23%)

LÍBÍ SE VÁM TENTO BLOG ?

Ano (4010 | 27%)
Ujde to (3579 | 24%)
Ne (3594 | 24%)
Život nás požírá, my život utrácíme - kdo z nás bude s tím druhým dříve hotov?
JOSEF ČAPEK
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one